ШАНОВНІ АВТОРИ! Для подання статті, будь ласка, виконайте наступні кроки:
 1. Оберіть потрібний журнал
 2. Зареєструйтесь та увійдіть у кабінет користувача за допомогою посилань «Зареєструватися/Увійти»
 3. Натисніть кнопку «Новий рукопис»
 4. Пройдіть 5 кроків подання, користуючись підказками.

НОВИНИ:
Шановні читачі! Опубліковано 84, №1 (2021) журналу "Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки" . Дякуємо за постійний інтерес до нашої роботи!

Журнали

 • Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: педагогічні науки

  Електронне наукове фахове видання, в якому публікуються наукові статті у галузі освітніх, педагогічних наук. Наукові дослідження охоплюють, але не обмежуються такими напрямками: методика навчання і виховання у закладах вищої освіти, порівняльна педагогіка, професійна педагогіка, військова педагогіка, інноваційні технології навчання, міждисциплінарні дослідження міжкультурної комунікації.
  Журнал внесено до "Переліку наукових фахових видань України" (Наказ Міністерства освіти і науки України №409 від 17.03.2020).
  Науковому виданню присвоєно категорію «Б» у галузі педагогічних наук, за спеціальностями – 011, 015.

 • Збірник наукових праць Національної академії Державної прикордонної служби України. Серія: військові та технічні науки

  Друковане наукове фахове видання, в якому публікуються наукові статті у галузі військових та технічних наук. Наукові дослідження охоплюють, але не обмежуються такими напрямками: теоретичні та практичні дослідження проблем національної безпеки України, питання організації взаємодії органів Державної прикордонної служби зі Збройними силами України та іншими суб’єктами забезпечення національної безпеки держави під час охорони державного кордону в повсякденних умовах і при ускладненні обстановки, в особливий період та під час виконання завдань територіальної оборони з метою оборони держави та боротьби з тероризмом, теоретичні та експериментальні дослідження технічних засобів (озброєння, військова техніка, транспортні засоби, програмно-технічні комплекси, засоби зв’язку і телекомунікацій, інженерні засоби, логістика), створення і вдосконалення систем, комплексів, зразків агрегатів, нових фізичних принципів і технічних рішень, досягнень інших галузей науки і новітніх технологій.
  Журнал внесено до "Переліку наукових фахових видань України" (Наказ Міністерства освіти і науки України №886 від 02.07.2020).
  Науковому виданню присвоєно категорію «Б» у галузі військових і технічних наук, за спеціальностями – 251, 252, 253, 254, 255.